Oro filtras 3D spausdintuvui..

Turiu namuose 3D spausdintuvą. Paskutiniu metu teko šiek tiek daugiau spausdinti. Kad plastiko garai ir kvapai nesklistų po kambarį nutariau pasidaryti bent šiokį tokį oro filtrą spausdintuvui.

Internete kažkada seniau buvau mates keletą filtrų projektų, tai aliexprese užsisakiau dujokaukės ar respiratoriaus filtrus, 3M 6001BN. Pagal aprašymą skirti organiniams garams, manau turėtų tikti. Oro srauto sudarymui nusipirkau ventiliatorių Delta BFB0712H. Patogiam filtro sujungimui su ventiliatorium internete susiradau adapterio brėžinį. Jis ne visai tokiam ventiliatoriui, kokį turiu, bet nusprendžiau ne redaguoti STL failą, o tiesiog atsispausdinti esamą ir tiesiog jį apipjauti.  Maunau taip greičiau, o ir su STL failo importuoto į kokią 3D redagavimo programą redagavimu kolkas nekas gaunasi.
Atsispausdinau detalę apipjoviau pagal turimą ventiliatorių ir priklijavau prie jo.
f11
Adapterio paviršius nelabai lygus gavosi, bet tai labai netrugdo. Šalia yra ventiliatoriaus apsukų reguliatorius iš kažkokio stacionaraus PC, senais laikais būdavo naudojami tokie reguliatoriai.
Sujungti į krūvą atrodo taip:
f12
 
Įdėtas į spausdintuvą neužima labai daug vietos:
f13
Pradžiai pabandysiu su p\adėtu apačioje, paskui jgalbūt perkelsiu kur nors į viršų. Paaiškės po sekančio didesnio spausdinimo.