Kažkada per geras akcijas nusipirkau Andostar ADSM201 mikroskopą. Šiek tiek išbandžiau jį.

Pats "mikroskopas" atrodo taip:

Andonstar ADSM201

Šitas daigtas nėra labai gerai pasarytas iš techninės pusės.Valdymas standartiškai kinietiškai nepatogus. O pats stovas ganėtinai kvailai suprojektuotas. Bandant daugiau išdidinti vaizdą - nuleisti žemyn mikroskopą - jo rankenėlės įsiremia į LED kojas:

Andostar2 sManau reikės išgręžti LED kojoms skyles pačiuose pado kampučiuose, turėtų būti geriau. Jau vėliau, peržiūrint padarytas nuotraukas paaiškėjo dar viena kinietiška subtilybė - kadangi kiekvieną kartą laiko nenustatinėjau, failų numeracija gavosi visiškai neaiški. Ta pati 2015 0606 data ir kažkokie bereikšmiai skaičiai visiškai neatitinkantys fotografavimo sekos.

O šiaip vaizdo kokybė ganėtinai gera, bet žinoma tai ne tikras mikroskopas ir tikro padidinimo 300 ar 400 kartų nereikia tikėtis. Nors nesidomėjau, kaip ta didinimą pamatuoti.

Tai va, padariau šiek tiek nuotraukų, įvairių LCD ar OLED ekranų ar jų gabaliukų, CCD ar CMOS daviklių, optinių pelių daviklių ir mikroshemų. Bet kadangi nuokraukų numeravimo nesupratau, tai ir nebevisas mikroshemas atsekiau, kuios bendras vaizdas, o kurios padidintas.

 

 

 

Add comment

RSS