Trečiadienis, Gruodis 07, 2022
ltenru

Šiaip meistrystės

Grąžtų ilginimas ir mega dviračio grandinė

Prireikė viename špižiaus gabale perdaryti skyles didesniems varžtams. Originaliai buvo M5 įleistos galvos, radau net spec grąžtą, bet jis per trumpas, reikia ilginti...

Grundfos dažnio keitiklio remontas

Sugedo Grundfos dažnio keitiklis esantis ant siurblio. Mano diagnostika parodė jog jį galima suremontuoti...

Kiti popieriniai rankdarbiai

Daugelis daiktų šiais laikais būna pakuojami dėžės viduje į specialias pakuotes pagamintas iš popieriaus masės, papje mašė. Šį popierių gana nesunkiai galima pernaudoti

Vaikiški žaislai iš popieriaus

Kai atsiranda vaikų šalia tenka užsiimti įvairiais ne elektroniniais rankdarbiais iš medžio, popieriaus ar plastiko. Keletas tokių pavyzdžių.

Oro filtras 3D spausdintuvui..

Turiu namuose 3D spausdintuvą. Paskutiniu metu teko šiek tiek daugiau spausdinti. Kad plastiko garai ir kvapai nesklistų po kambarį nutariau pasidaryti bent šiokį tokį oro filtrą spausdintuvui.

Vaikiškų antspaudų gamyba su CNC

Turint CNC stakles gėda būtų nepagaminti vaikui kokių antspaudų. Tai galima padaryti labai paprastai.

CNC bandymai arba PNC2300 testas

Nupirktam graviravimo aparatui perdarinėjau špindelį, bandžiau keletą jo variantų, keičiau dirželius ir bandžiau įvairias frezas.

Zeimeris arba nuo ko prasideda remontai

Keletą metų atgal planavau buto remontą. Kadangi reikėjo kloti plyteles, laminatą ir dar ką nors, norėjau susirasti kuom visa tai pjaustyti. Galvojau kažką gamintis nuo nulio, bet pažiūrėjęs į plytelių pjaustymo įrenginių kainas - persigalvojau.

Nilfisk X150 variklio keitimas

 

Ilgą laiką turiu dulkių siurblį Nilfisk Extreme X150. Puikus, galingas daigtas ir labai tyliai veikia. Bet vieną dieną jis sugedo - užsikirto variklio guolis. Teko remontuoti.

Naujas senas pirkinys Roland PNC2300

Netyčia Ebay platybėse pamačiau Roland PNC2300 graviravimo stakles. Kadangi kaina buvo gana nedidelė, nutariau sudalyvauti aukcione. Galų gale daigtas atkeliavo pas mane.

Nevisai žaislinio mikroskopo tobulinimas

Kadangi nupirktas mikroskopas Andostar ADSM201 nelabai gerai padarytas, reikia patobulinti.

Ričių vyniojimo staklytės

Kelis kartus teko vynioti įvairias rites. Ankčiau tai dariau su papraščiausia akumuliatorine drėle, bet tai labai nepatogu.Prireikus vėl vynioti - nusprendžiau pasidaryti kažką ganėtinai paprasto.

Didelių kabelio antgalių užpresavimas be spec replių

Kartais tenka užspausti didelius laidų antgalius neturint tam skirto preso (crimping tool)