Kelis kartus teko vynioti įvairias rites. Ankčiau tai dariau su papraščiausia akumuliatorine drėle, bet tai labai nepatogu.Prireikus vėl vynioti - nusprendžiau pasidaryti kažką ganėtinai paprasto.

Kadangi jau turėjau įvairių detalių 3D spausdintuvams ar CNC staklytėms tai gerokai palengvino darbą. Iš aliuminio strypelio išsitekinau perėjimą iš M8 į M12X1, nupjoviau ilgesnio M8 varžto galvą ir surinkau ašį. Panaudojau du guolius KP08 iš aliexpress, porą skriemulių ir neilgą GT2 diržiuką. Varikliukas iš kažkokio rašalinio spausdintuvo. Bendras vaizdas gavosi toks:

Bendras vaizdas

Pora vaizdelių darbo metu:

darbas

darbas

Motoriukas pajungtas prie paprasto maitinimo bloko dirbančio srovės stabilizavimo režimu. Darbinė srovė buvo 1-1,5 A. Kažką kitą darant kad viela "nepabėgtų" naudojau paprastą spaustuką, kuriuo įtemptą vielą "prisegiau" prie stalo. Viela naudota iš Lemonos standartiniame 0,5 kg ritinėlyje. Tam ritinėliui taip pat reikia laikikio, kitaip viela greit pabėgs. Tam labai gerai tiko paverčiamas spaustuvėlis iš Lidl ir aliuminio strypelis:

laikiklis

Tai tiek.

Add comment

RSS