Turint CNC stakles gėda būtų nepagaminti vaikui kokių antspaudų. Tai galima padaryti labai paprastai.
Tereikia kieto plono putų polistirolo, tokio turiu nuo kažkokio įpakavimo ar panašiai. Storis apie 5 mm, viena pusė lygi, antra banguota.
Lygia puse į viršų tvirtiname lipnia juosta prie staklių stalo ir V formos freza graviruojame piešinukus.

Antspaudus reikės tvirtinti prie kažkokio pagrindo, tam supjaustau klijuotą fanerą:

Polistirolą ištepame silikonu ir prilipdome lenteles. Čia paaiškėjo viena problema - prieš visą tai darant reikėjo sužymėti, kur yra paveiksliukų ribos, nes dabar nebežinojau, kur tiksliai prilipdyti.

Po nakties galima nulupti, nupjauti polistirolą kiek eina, o toliau tiesiog nuplauti skiedikliu. 646 ar acetonas labai gerai tirpdo putų polistirolą.

Čia matosi, jog nepasižymėjęs paveiksliukų ribų nepataikiau tiksliai užklijuoti dviejų lentelių. Nedidelė problema - galima rėmelį visai nupjauti:

Kad būtų patogiau naudoti - reikia rankenėlių. Mažesni faneros gabaliukai priklijuoti cianoakrilato klijais su soda

Čia kiaulės metams, tik didesnė formelė pasigadino nuo lašo skiediklio

