Kadangi keisdamas kondensatorius išardžiau savo routerį, pagalvojau, jog reikėtų "nulaužti" jo root vartotoją.

Kažkada, dar gerokai seniau galvojau rimčiau "patvarkyti" turimą routerį. Išmest IPTV tinklą (atsilaisvintų 2 Lan Portai) ir kita. OpenWrt ir dar kituose puslapiuose radau truputį info apie įrenginį, bet apie Teo suteikiamą versiją - nieko. Pasirodo, net OpenWrt, užimančią truputį virš 4 MB, įrašyti negalima, nes Teo pataupė ir užpirko versiją su 4 MB "flešu", kai ispaniškoje versijoje yra 8 MB.

Kadangi routerį ar taip ar taip atsidariau - pasinaudojau OpenWrt puslapio paveiksliuku ir pasijungiau USB-COM (TTL) adaperiu.

COM

Pasileidžiam Realterm ir jungiamės prie konsolės. O ten jau visai paprastai...

comtrend

Turime naują root slaptažodį, galime jungtis per web. Ten jau matome ką Teo galėjo su mumis daryti

comtrend2

Atjungiame visus TR-069 ir panašius dalykus, bei pasikoreguojame visus kitus nustatymus, na ir žinoma, pasikeičiame slaptažodį į kokį nors geresnį.

"Laužimas" maudingas vien jau tam, kad pamatyti ir žinoti, ką Teo gali matyti/daryti su savo klientais.

 

 

 

Comments  
Kiek pamenu, visai paprastai ir gana standartiškai - reikia atlupti priekinių kojelių gumeles, po jomis yra varžteliai. Šiuos išsukus lieka tik kabliukai šonuose. Bet žinoma, kaip ir daugelį plastikinių daiktų ardant gali kas ir nulūžti
Jei jau išardėt, tai gal galit pasakyti kaip tai padaryti nesulaužant korpuso ? Kad būtų įmanoma vėl surinkti.
Pavyko susikompiliuot ir įsirašyt. Įsisavinau TTL per CH340A. Bet vargstu su OpenWrt nustatymais. Niekad neteko ruterio nustatymų iš pagrindų konfiguruoti.
Dėkui už patarimus. Jei nepatingėsiu, pabandysiu susikompiliuoti OpenWRT.
Dėl USB - tiesiog manau jau nebevertas daigtas vargo. Vistik jei daryt 5 V stabilizatorių iš kokio 7805 - labai dideli nuostoliai ir papildomas karščio šaltinis viduje (o vasarą ir taip gerai kaista). Statyti DC\DC keitikliuką - nekyla rankos.
O dėl USB2TTL - viskas priklauso nuo to, kam bus naudojamas. Jei tik kaip COM adapteris su RX,TX, GND - siūlau patį pigiausią - puikiausiai veikia tie CH340G. kaina gi 1,5$. Vienintelis dalykas į ką realiai reikia atkreipti dėmesį - pasitikrinti, ar yra draiveriai turimai OS.
Beje, noriu nusipirkti USB2TTL. Gal galėtum patarti į ką reikia atkreipti dėmesį, kad nenusipirkti blogo daikto?
Jis argentinietis, pas juos irgi 4MB eina.
Ok, galiu tik patvirtinti, kad ispaniškam forume radau žmogų, kuris susikompiliavo ant 4MB ir pas jį veikia. Tiesa, o kas blogai, kai USB laikmena pastoviai įjungta - daug elektros ims?
Dėkui už info, bet greičiausiai nebedarysiu jau nieko su tuo daiktu. O apie kompiliavimą irgi galvojau, tik nesiryžau nes būtų reikėję gilintis į visą hardwarą greičiausiai. Extroot man nepatinka, nes reiktų palikti kažkoką USB laikmeną pastoviai prijungtą, kad ir viduje.
Reikia naudoti extroot prieš tai pasidarius USB mod.
Add comment

RSS