Prieš kelias dienas išjungiau turbūt pirmą kažkada savo rankom paleistą serverį. Visą savo tarnybos laika veikė puikiai. Idomu buvo pažiūrėti į jo sudedamąsias dalis.

Savo gyvenamą dėžę keitė vieną kartą, maitinimo bloką - berods du kartus. Tik kažkada seniai seniai atminties dar buvo truputėlį dadėta - iki įspūdingų 384 MB. Visa kita - kaip surinkta pradžioje.

Operacinė - Windows 2000 server. Procesorius - Celeron'as apie 600 Mhz, diskas 10 Gb.

1

Va, kokia graži motininė. Atkreipkit dėmesį į užrašą ant jos dešinėje. Išgyveno tuos 2000-uosius metus. Nei vienas kondensatorius keistas, nei vienas išsipūtęs. Yra garsas, VGA, LPT, COM ir net GamePort. Veikia puikiai. Gal reikia kam?

Įdomesnis dalykas čia diskas, Fujitsu MPF3102AT.

2

Fone matosi vienas iš RAM'ų, serverinis registered ECC, 128 MB. Net keista kaip veikė komplekte su paprastu 256 MB, be ECC.

Serveris jau senokai buvo menkai naudojamas, todėl disko stovio nežinojau. Patikrinau. Diskas pagamintas 2000 metais ir puikiausiai veikia!!!

3

Pradirbes įjungtas 3348 dienas, paskaičiuokit, kiek tai metų,  beveik visi 10! Na nepatikėjau, kad tikrai viskas gerai su juo, patikrinau kitaip.

4

Pagal MHDD - diskas idealus, nei vieno sektoriaus pasiekimo laiko nukrypimo. Gaila, bet dabar tokių patikimų diskų niekas nebegamina, neapsimoka manau, taigi vartojimą reikia kelti.

Dar vienas testas parodantis tik vieną problemą - amžių:

5

 

Add comment

RSS